Geconsolideerde resultatenrekening

 

In duizenden €30.09.202030.09.20192019201820172016
Huurinkomsten45.39650.94666.14347.92043.34945.280
Met verhuur verbonden kosten-52-207-166-53-4-157
NETTOHUURRESULTAAT45.34450.73965.97747.86743.34545.123
Recuperatie van vastgoedkosten527508707729881683
Recuperatie van huurlasten en belastingen normaal gedragen door de huurder op verhuurde gebouwen11.69311.17213.4629.91912.8647.880
Kosten van de huurder en gedragen door de eigenaar op huurschade en wedersinstaatstelling-662-407-774-529-375-412
Huurlasten en belastingen normaal gedragen door de huurder op verhuurde gebouwen-11.693-11.172-13.462-9.919-12.864-7.880
Andere met huur verbonden inkomsten en uitgaven4032171.198606117219
VASTGOEDRESULTAAT45.61251.05767.10848.67343.96845.613
Technische kosten-708-566-939-1.059-1.325-1.084
Commerciële kosten-216-246-334-166-252-337
Kosten en taksen van niet-verhuurde gebouwen-597-488-672-587-634-475
Beheerskosten van het vastgoed-3.916-3.589-4.800-4.019-3.544-2.979
Andere vastgoedkosten-973-661-784-563-407-367
Vastgoedkosten-6.410-5.550-7.529-6.394-6.162-5.242
OPERATIONEEL VASTGOEDRESULTAAT39.20245.50759.57942.27937.80640.371
Algemene kosten-3.236-2.768-3.777-2.749-2.722-2.232
Andere operationele opbrengsten en kosten-186248924-787
OPERATIONEEL RESULTAAT VOOR RESULTAAT OP PORTEFEUILLE35.78042.76355.89139.55435.07738.226
Resultaat op verkopen van vastgoedbeleggingen1.470775.36400-12.798
Variaties in de reële waarde van vastgoedbeleggingen9.95814.99622.3077.033-7.2742.425
Ander portefeuilleresultaat-5.347-2.925-5.661-2.472-89363
OPERATIONEEL RESULTAAT41.86154.91177.90144.11527.71428.216
Financiële opbrengsten40637745161196
Netto-interestkosten-5.933-6.527-8.543-8.039-7.621-9.329
Andere financiële kosten -14-19-35-11-7-14
Variaties in de reële waarde van financiële activa en passiva (niet-effectieve hedges)-2.345-6.046-3.065-1.6151.1191.547
Financieel resultaat-8.252-12.529-11.566-9.620-6.348-7.600
RESULTAAT VOOR BELASTINGEN33.60942.38266.33534.49521.36620.616
Belastingen-410-598-587-390-180-34
NETTORESULTAAT33.19941.78465.74834.10521.18620.582
Minderheidsbelangen-12-13-17-900
       
NETTORESULTAAT - aandeel Groep33.21141.79765.76534.11421.18620.582
Toelichting      
EPRA resultaat29.47535.69446.82031.16827.43029.044
Portefeuilleresultaat6.08112.14922.0104.561-7.363-10.009
Variaties in de reële waarde van financiële activa en passiva (niet-effectieve hedges)-2.345-6.046-3.065-1.6151.1191.547
RESULTAAT PER AANDEEL - Groep30.09.202030.09.20192019201820172016
Aantal dividendgerechtigde aandelen25.500.67224.657.00324.657.00324.288.99717.740.40716.784.521
Gewogen gemiddeld aantal aandelen25.051.12624.469.63024.516.85819.176.98117.409.85016.784.521
Nettoresultaat (€)1,331,712,681,781,221,23
Verwaterd nettoresultaat (€)1,331,712,681,781,221,23
EPRA resultaat (€)1,181,461,911,631,581,73