Historische gegevens van het Intervest-aandeel
Aantal aandelen31.12.202031.12.201931.12.201831.12.201731.12.2016
Aantal aandelen op het einde van de periode25.500.67224.657.00324.288.99718.405.62416.784.521
Aantal dividendgerechtigde aandelen25.500.67224.657.00324.288.99717.740.40716.784.521
Free float (%)80%85%85%83%82%

 

Beursgegevens31.12.202031.12.201931.12.201831.12.201731.12.2016
Hoogste slotkoers (€)29,1528,4022,9624,2725,99
Laagste slotkoers (€)16,9020,6019,7421,8622,57
Beurskoers op afsluitingsdatum (€)22,5525,6020,6022,4923,90
Premie t.o.v. de reële nettowaarde (%)5%20%5%15%23%
Gemiddelde beurskoers (€)23,0324,9321,6922,8524,23
Verhandeld aantal aandelen per jaar7.476.5076.960.1474.595.9382.898.6004.675.888
Gemiddelde verhandeld aantal aandelen per dag29.09127.29518.09411.32318.194
Omloopsnelheid van het aandeel (%)29,3%28,2%19,0%15,7%27,9%
Kerncijfers per aandeel31.12.202031.12.201931.12.201831.12.201731.12.2016
Nettowaarde (reële waarde)* (€)21,4621,2519,6219,5219,43
Nettoactiefwaarde EPRA (€)22,4221,7919,8819,6219,6
Marktkapitalisatie (miljoen €)575631500414401
Uitkeringspercentage (%)95%80%86%91%81%
Brutodividend (€)1,53**1,531,401,401,40
Percentage roerende voorheffing (%)30%30%30%30%30%
Nettodividend (€)1,07101,07100,98000,98000,9800
Brutodividendrendement (%)6,8%6,0%6,8%6,2%5,9%
Nettodividendrendement (%)4,7%4,2%4,8%4,3%4,1%

 

* De nettowaarde (reële waarde) stemt overeen met de nettowaarde zoals gedefinieerd in artikel 2, 23° van de GVV-Wet.

** Onder voorbehoud van goedkeuring van de jaarlijkse algemene vergadering te houden in 2021.